top of page

Best Friend's Collection pochádza z dielne pani Yvony, ktorá založila občianske združenie Home 4 Pets. Toto združenie pomáha umiestňovať nechcené psy a mačky do dočasných opaterí, kde majú lepšie podmienky na zotavenie z operácií, psychické vyrovnanie sa so zmenou, či proste len nemusia tráviť čas (občas aj roky) za mrežami útulku. "Dočaskári" im jednoznačne dokážu poskytnúť príjemnejšie zázemie, dostatok pohybu a hlavne lásku. Nie je výnimkou, že ich zverenci už zostanú natrvalo. 

Ak sa nepodarí zohnať "dočasku" hneď, združenie má aj svoje zázemie, kam umiestňuje zvieratá, prípadne rovno odtiaľ idú do adopcie. Nachádza sa v krásnom prostredí neďaleko Babíc, konkrétne v časti Babice-Dařbož. Okrem psov, tam už našli útočisko aj sliepky z veľkochovov, kozy, či krava Zorka. 

Okrem toho sa však pani Yvona a jej organizácia zasadzuje o zmenu zákonov, šírenie osvety v oblasti kastrácií, množiarní a podobne. Založila Best Friend's Club, wellness pre psy a ich páničkov. Ak sa vám nechce behať na páse, môžete si posedieť pri dobrej káve :) a zároveň sa pokochať (a prípadne podporiť) vystavenými exemplármi z jej kolekcií. 

Všetky fotenia sú charitatívneho charakteru, teda bez nároku na honorár. 

bottom of page