top of page

CAT & WOMAN 2023

Cat&Woman 2023 má trochu iný náboj. Už som mala takmer dofotené vnútro kalendára, chýbala mi len jedna fotka a titulka. Pani, ktorá mi požičiavala svojho Pachina (shynx), mi ponúkla aj Bambiho. Odloženého ako mačiatko do zalepenej krabice so svojím bratom pred dvere útulku. Malo to jeden háčik. Bol slepý. Odmietla som, pretože téma kalendára je o očiach a ich podobnosti medzi ženami a mačkami. No vŕtalo mi to hlavou. Zvieratá a ľudia sa na seba môžu podobať v mnohých ohľadoch a nie je žiadny dôvod vynechávať tých s hendikepmi. A sama preferujem modelky s odlišnosťami. Ale chcelo to slepú modelku....Bola to výzva.

Nedarilo sa a začala som sa zmierovať s faktom, že sa mi to nepodarí. Pár dní pred fotením sa mi však ozvala Xénie. Bola som nadšená a nervózna zároveň. Mala som jasnú predstavu, ako má fotka vyzerať. Póza je náročná tak či tak a z nich ma ani jeden nevidel. Ale nakoniec sme to zvládli :).

Keď som ju zverejňovala na soc. sieťach, nebola som si úplne istá, aké vyvolá reakcie. Ale to, akú vlnu to spustilo ma ohromilo a dojalo. Tak pozitívne reakcie som nečakala! Tento rok som sa rozhodla navýšiť počet kusov a podporiť tak dva útulky: Útulek Bohnice a spolek Pozor kočka!.

O finálnu podobu sa opäť postará Honza z grafického štúdia Owliss. 

titulka 2023 small.jpg

Kliknutím na tlačítko OBJEDNAŤ vás to presmeruje na môj kontaktný formulár. V tele správy, prosím, uveďte počet požadovaných kusov, tel. číslo a adresu, kam vám kalendár zašlem. Bude možný osobný odber na Prahe 10. Cena je 450 Kč/ks plus doprava (Zásilkovna). 

​Ďakujem, že mi pomáhate pomáhať!

bottom of page