top of page

Cat&Woman: fotenie #11...francúzska eleganciaNutne som potrebovala zelenookú modelku. Zrejme sú vzácny druh, pretože som žiadnu nenachádzala. Nakoniec som sa rozhodla na IG propagovať inzerát. A zafungovalo to. Ozvalo sa mi niekoľko krások, medzi ktorými bola aj Aurelie. Krásna Francúzka s mačacími očami, ktorá sa mi dokonale hodila k Benedikte, nórskej lesnej mačke. Vysvetlila som jej, o čo v tomto projekte ide a bola nadšená. Veľmi sa na fotenie tešila, ale bála sa, pretože ešte ako modelka nefotila. Ubezpečila som ju, že na obavy nie je dôvod a že to spolu zvládneme.


Dve kočky na place

Popravde, neviem, ktorá z tých dvoch má viac mačacie oči :D. Bola som nadšená. Moja vizážistka Vierka opäť odviedla skvelú prácu. Kým líčila, ja som sa zoznamovala s Ninou, majiteľkou Benedikty. Snažila som sa zoznámiť aj s Benediktou, ale mala ma akosi na háku. Dozvedela som sa, že táto chlpatá kráska je vnučkou Nema, kocúra, ktorého som už fotila :)


Fotenie prebehlo ľahko, obidve boli skvelé. Benedikta sa sice trochu vrtela, ale inak sme to zvládli rýchlo a navyše sa mi podaril krásny blízky portrét do mojej pripravovanej knihy :))Mia

13 views0 comments
bottom of page