top of page

Cat&Woman: fotenie #5...ďalší pokus

Updated: Sep 18, 2021Lockdown č.2

Po letnom rozvolnení opatrení, začal narastať počet pozitívnych aj chorých. Ja som mala dohodnuté dve fotenia, ktoré sa už tak museli x-krát presúvať kvôli karanténam a keď už sme boli konečne všetci ready, deň pred začiatkom bol vyhlásený ďalší lockdown. Smola.

Jedno z fotení malo byť s pani Terezou. Našli sme sa cez FB a pôvodne som mala u nej vybrané mačiatko k úplne inej modelke. K foteniu tejto dvojice nakoniec nedošlo.


Nežný obor

Po neúspechu s Alexnadrom som sa nemienila vzdať predstavy, že by som Helenu mala vo svojom kalendári. U pani Terezy som mala vyhliadnutého ešte jedného kocúra, 11 kilového živého plyšáka, z ktorého je hotová snáď každá ženská :). Bamboo je pán Božský, z ktorého idete do kolien. Doslova. Pretože si ho chcete poňuchňať. On a Helen si sú celkovo podobní a ja som sa nevedela dočkať, kedy budeme fotiť.


Lenže...zistila som, že títo dvaja už spolu fotili. Bolo to fotenie, na ktoré Helena odchádzala odo mňa z ateliéru. Váhala som. Nechcela som totiž, aby to vyzeralo, že po niekom opakujem. Niekoľko dní som okolo toho chodila a premýšľala. Nakoniec som pani Tereze napísala, že by som o túto dvojicu veľmi stála a či by jej to nevadilo...je totiž fotografka. Smiala sa. Začalo kolečko dojednávania termínu, ktorý by vyhovoval všetkým s tým, že sa musí počkať na rozvolnenie opatrení. Medzitým som otehotnela a bola zas celá zelená, neschopná vstať z postele. Potom prišli Vianoce, tak sme to nachali až po Novom roku. Neustále som sledovala správy a čakala na zrušenie lockdownu, ktoré sa neustále naťahovalo. A takto plynuli týždne a mesiace.


Sláva!

Už som ani nedúfala, že to do pôrodu stihneme, ale podarilo sa. Po poslednom nevydarenom pokuse som bola trochu nervózna, ale pani Tereza ma uisťovala, že Bamboo je miláčik a keďže sa s Helen poznajú, nemal by nastať žiadny problém.


Nemal. Teoreticky. Ale buď sa Bamboo v ten deň blbo vyspal alebo mu nepadla dobre cesta...každopádne nebol dvakrát nadšený, že sa od neho niečo chce. Vrtel sa, snažil sa dostať preč a udržať takú váhu je dosť aj na chlapa, nie to ešte pre chúďa Helenu, čo má 50 kg aj s posteľou. Keď začal syčať a už aj v Helče stúpal rešpekt, nebola som si istá, či máme pokračovať.


Pani Tereza však bola pokojná a rozhodne to nemienila vzdať. Paňou situácie bola ona a Bamboo to chtiac-nechtiac akceptoval. Myslím, že sa nám nakoniec podaril, myslím, krásny záber :).Na fotke hore môžete vidieť Bambooa zmoreného po ťažkej práci :D.

Majte krásny deň.


Mia


Cat&Woman: fotenie #6...Radka a Elinor

@cat_woman_book79 views0 comments
bottom of page