top of page

Cat&Woman: fotenie#8...ľahšie to už byť nemohlo3 v 1

Z tohto fotenia nemám žiadne video ani backstage fotky, pretože som mala vlastne veľké šťastie... Dorazila totiž modelka, vizážistka a majiteľka mačky v jednej osobe! Asi si dokážete predstaviť, že organizácia tohto fotenia bola výrazne jednoduchšia. Stačilo si dohodnúť termín.


Pani Kristýna prišla aj so svojím manželom, ktorý dostal neľahkú a veľmi dôležitú úlohu. Zaujať Mici. Dúfala som, že to bude trochu ľahšie, kedže sa tieto dve krásky poznajú... No, nebolo :). Ono je to s tými mačkami proste tak. Buď im nesadne cesta, ktorú si môžu spájať s návštevou veterinára alebo sú v strese z nového prostredia a ľudí. Ak sú aj celý čas v pohode, snažia sa zmiznúť, keď začneme fotiť. Mici sa ale našťastie príliš nevrtela. Keďže bola celý čas s paničkou, podarilo sa nám celkom rýchlo urobiť pekný záber. Je neuveriteľné, ako sa k sebe hodia.


Šťastný koniec

Zvyknem na foteniach dosť vyzvedať. Mám rada príbehy. A príbehy nálezencov bývajú obzvlášť zaujímavé. Mici mala mať pôvodne iný osud, než behať na záhrade a válať sa v teplom pelíšku. Tam, kde sa narodila mala putovať do ohňa. Hej...čítate dobre. Ten dotyčný "človek" ju nechcel utopiť, ale spáliť. Oba spôsoby sú kruté, ale po tomto sa mi zdvihol žalúdok. Kastrácie, alebo lepšie povedané nekastrácie a nechcené mačatá sú veľkým problémom v Čechách aj na Slovensku. Aj tejto téme sa chcem do budúcna venovať. Možno ste si všimli, že Mici má odštipnutý kúsok z jedného ucha. To znamená, že je kastrovaná.Majte krásny deň.Mia@cat_woman_book
14 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page